سالن اختصاصی ایران در نمایشگاه صنعت فراساحلی هلند

با توجه به برداشته شدن تحریم ها,  ایران به مقصدی جذاب برای سرمایه گزاران و صاحبان تکنولوژی در صنعت فراساحلی و انرژی تبدیل شده است. این کشور دارای 70 درصد از کل ذخایر نفت جهان و 40 درصد از منابع گاز در جهان است. علاوه بر این، ایران دارای بزرگترین مخازن هیدروکربون در جهان و 9.3 درصد از کل ذخایر گاز جهان می باشد که این کشور را به عنوان عرضه کننده ی گاز به اروپا تبدیل می سازد.

 

در این راستا نمایشگاه و کنفرانس صنعت انرژی فراساحلی (OEEC) با همکاری با شرکت CBC اقدام به بر پا کردن پاویلیون ایران در این نمایشگاه شده اند که در تاریخ 4 و5 آبان ماه 95 در سالن RAI آمستردام هلند برگزار خواهد شد و ایران برای نخستین بار در این نمایشگاه، با برپایی سالنی اختصاصی حضور پیدا می کند.همچنین در کنفرانسی که درطول این نمایشگاه برگزار خواهد شد ,جلسات فنی به منظور معرفی موقعیتهای پروژه های فراساحلی در خلیج فارس و دریای خزر به صاحبان و سرمایه گذاران این صنعت در اروپا برگزار می شود. افتتاحیه این جلسات با سخنرانی جناب آقای جهانگیری,  سفیر محترم ایرا ن در هلند آغاز خواهد شد.

NIHIK به عنوان یکی از نمایندگان این پاویلیون در این نمایشگاه شرکت خواهد کرد. همچنین هیئتی از شرکت های ایرانی ذکر شده در زیردر این پاویلیون حضور خواهند داشت:

    • شرکت ملی نفت ایران (NIOC)
  • شرکت پرتو تدبیر پارس
  • شرکت نفت و گاز پارس (POGC)
  • شرکت نفت خزر (KEPCO)
  • شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران (IOEC)

این نمایشگاه بزرگترین رویداد در صنعت فراساحلی، نفت و گاز در اروپاست و شرکت کنندگان راه حلها و خدمات خود را در این حوزه ها به مخاطبان ارائه می کنند.با توجه به استقبال خوب شرکتهای بین المللی از نمایشگاه صنعت فراساحلی هلند و حضور جدی ایران در این نمایشگاه، انتظار می رود فرصت مغتنمی برای معرفی پروژه های فراساحلی ایران پیش روی شرکت های فراساحلی ایران باشد.

نمایشگاه صنعت فراساحلی هلند در آمستردام در فضایی به وسعت ۲۶ هزار متر مربع و با حضور بیش از ۶۶٠ شرکت کننده از ٨۶ کشور دنیا به مدت دو روز در آبانماه امسال برگزار می شود و پیش بینی می شود بیش از ١٢ هزار نفر از متخصصان صنعت فراساحلی از آن دیدن کنند.